www.ilgitrafik.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İLGİ TRAFİK SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

KAVAKLIDERE MAHALLESİ GÜFTE CADDESİ NO: 12/8 KAVAKLIDERE Ankara - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0471042350800001

Vergi No: 4710423508

İşletme Adı: İLGİ TRAFİK SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: ilgitrafik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. 2017 yılında; Otopark Bariyer Sistemleri Güvenlik Bariyer Sistemleri Akıllı Trafik Sistemleri Sinyalizasyon Yol Güvenlik Ürünleri Güneş Enerjili Sistemler Led’li Sistemler Trafik Levhaları ve Baş Üstü Trafik levhaları, Çelik Konstrüksiyon ve Özel İmalat Ürünleri alanlarında faaliyet göstermek için kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler