ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ilgitrafik.com

İLGİ TRAFİK SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

KAVAKLIDERE MAHALLESİ GÜFTE CADDESİ NO: 12/8 KAVAKLIDERE Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0471042350800001

Vergi No: 4710******

İşletme Adı: İLGİ TRAFİK SİSTEMLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ilgitrafik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İlgi Trafik Sistemleri LTD. ŞTİ. 2017 yılında; Otopark Bariyer Sistemleri Güvenlik Bariyer Sistemleri Akıllı Trafik Sistemleri Sinyalizasyon Yol Güvenlik Ürünleri Güneş Enerjili Sistemler Led’li Sistemler Trafik Levhaları ve Baş Üstü Trafik levhaları, Çelik Konstrüksiyon ve Özel İmalat Ürünleri alanlarında faaliyet göstermek için kurulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler