www.escmarket.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ESC TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

PELİTLİ MAH. RİZE CAD. NO:26/F Trabzon - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0323046975900019

Vergi No: 3230469759

İşletme Adı: ESC TEKNOLOJİ BİLİŞİM TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: escteknolojibilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2003 yılında bilgisayar sektöründe ofis otomasyonu amacıyla kurulan, kurumsal ve bireysel kullanıcılara bilgisayar ve yan ürünleri pazarlayan teknoloji firması olarak kuruldu Hep bir adım önde kararlar alıp, hızlı uyguladı, çabuk adapte oldu ve en önemlisi tüm bu değişiklikleri müşterilerinin ihtiyaçlarına göre organize etmeyi başardı 2003 yılından bugüne şirket pek çok konuda “ilk olma” özelliğinin yanında ülkemiz Bilişim 500 sıralamasında “en büyükler” arasında olma özelliğini de sürdürdü.. 2021 yılında Özelcan Group Bünyesine bulunan Botti Anne & Bebek Mağazalarının Trabzon şubesini 1200m2 mağaza 1000m2 depo alanı 250+ marka 5000+ ürün çeşidi ile ile bölgenin en büyük mağazını açarak yıllara dayanan müşteri memnuniyetindeki üstün başarılarımızın verdiği tecrübe ile müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktayız..

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler