ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kochansut.com

KOÇHAN SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT PETROL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

KAZIM KARABEKİR MAH. KARS CD. NO:15 GÖLE Ardahan - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0573037253300019

Vergi No: 5730******

İşletme Adı: KOÇHAN SÜT ÜRÜNLERİ GIDA TAŞIMACILIK İNŞAAT PETROL İTHALAT İHRACAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Koçhan Süt Ürünleri sütten doğal lezzet üretiyoruz

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kochan.sut

Kep Adresleri: kochan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hakkımızda Dedemiz Yadigar KOÇ ; Kendi emeği ve ailesinin desteği ile mahsulünü değerlendirerek kurduğu küçük çiftliğinde, küçük ve büyükbaş hayvancılık yaparak, kendi el emeği, birikimleri ile Kars Kaşar Peyniri üretimine başlar. Kars bölgesinin en eski kaşar peyniri üreticilerinden olan dedemiz, ‘’KOÇ MANDIRA’’ ünvanı ile 1968 yılında mandıra işletmesini kurarak Kars Kaşar Peyniri üretimi ve Damızlık Hayvan yetiştiriciliği yaparak faaliyetlerini sürdürür. Göle, Ardahan, Kars yöresinin bakir meralarında, gezerek beslenen ineklerden aldığı, tamamen saf, doğal ve katkısız sütleri hiçbir katkı maddesi kullanmadan geleneksel yöntemlerle işleyip, ürettiği, Göle Kars Eski kaşar peynirinin, Kars’ta üretilmesine ve Türkiye’de tanıtılmasına katkıda bulunmuştur. Biz Koçhan ailesi olarak sofralarımızda tüketmeyeceğimiz hiçbir ürünü, raflarımıza koymayacağız ilkesi ile, dedemizden kalan miras üretim yöntemlerini teknoloji ile birleştirerek, geleneksel tattan ödün vermeden, sağlıklı ve doğal süt ürünlerini sofralarınıza sunuyoruz. Sağlıklı nesiller için doğal beslenmenin önemini biliyoruz ve bunun için geleneksel üretimin korunması, sağlıklı ve katkısız ürünlerin üretiminin devamlılığı, nesiller boyu doğallık için çok çalışacağız ve her sofraya doğallık getirmeye devam edeceğiz.

Mal ve Hizmetler

- Süpermarket ve Petshop

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme