ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gifthome.com.tr

GHC TEKSTİL GIDA PAZARLAMA DANIŞMANLIK VE E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MERCAN MAH. FİNCANCILAR CAD. ŞEREF HAN KAT:4 NO:18/92 FATİH İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0395159638800001

Vergi No: 3951******

İşletme Adı: GHC TEKSTİL GIDA PAZARLAMA DANIŞMANLIK VE E TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: GiftHome

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.09.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.gifthome.mobil&hl=tr

Kep Adresleri: ghctekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılında kurulan GHC Tekstil, Gıda Pazarlama, Danışmanlık ve E-Ticaret Limited Şirketi bünyesinde faaliyet gösteren GiftHome markası ve https://www.gifthome.com.tr internet sitesiyle farklı ihtiyaç ve tercihlere hitabeden ürün çeşitliliği sayesinde kaliteli ürünleri uygun fiyat, güven ve kolaylıkla müşterilerimize sunmayı amaç edinmiştir. Kaliteli yerli üretimi desteklemek ve bu ürünleri müşterilerimizle buluşturmak önceliğimizdir. www.gifthome.com.tr e-ticaret sitemiz, kredi kartı ile ödeme konusunda "6493 sayılı Ödeme Ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri Ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun" kapsamında BDDK lisanslı ödeme kuruluşu olan PayTR Ödeme Hizmetleri A.Ş. ile anlaşmıştır. Müşterilerimizin kredi kartı ile ilgili hiçbir bilgisi firmamız tarafından toplanmaz ve saklanmaz. Tamamen güvenliği sağlanmış sistemler ile tüm bankaların ve kredi kuruluşlarının kartları kullanılabilmektedir. Müşterilerimize ayrıca Banka EFT/Havele veya Kapıda Nakit Ödeme imkanları da sunulmuştur.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler