www.fitbas.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

FBS E TİCARET BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

HADIMKÖY-BAHÇEŞEHİR YOLU CADDESİ PARK CİTY SİTESİ D BLOK DÜKKANLAR NO:12, ESENYURT İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385057534600017

Vergi No: 3850575346

İşletme Adı: FBS E TİCARET BİLİŞİM HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: fbs@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2011 yılında büyük ve küçük numara giyenlerin ayaklarına göre ayakkabı bulamama sorununa çözüm olmak amacıyla kuruldu. 36 numaradan 50 numaraya kadar erkek ayakkabısı 33 numaradan 45 numaraya kadar kadın ayakkabısı stoktan hazır şekilde müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler