ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.acgpubs.org Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ACG YAYINCILIK BASIN YAYIN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİKENT MAHALLESİ, FIRAT CADDESİ, 1-3 Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0005056570400001

Vergi No: 0050******

İşletme Adı: ACG YAYINCILIK BASIN YAYIN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.02.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ACG Publications has international journals have been serving as an open access since 2007 to our valuable scientists. As a first open access journal in the field of natural products chemistry in the world, ACG Publication journals have been able to continue their publications. The Journals of ACG Publications are Records of Natural Products, Organic Communications, Journal of Chemical Metrology and Bioorganic and Medicinal Chemistry Reports.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler