Doğrulama karekodu bulunmamaktadır

www.acgpubs.org Site Doğrulanmamıştır.

ACG YAYINCILIK BASIN YAYIN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

YENİKENT MAHALLESİ, FIRAT CADDESİ, 1-3 Kocaeli - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0005056570400001

Vergi No: 0050565704

İşletme Adı: ACG YAYINCILIK BASIN YAYIN SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ACG Publications has international journals have been serving as an open access since 2007 to our valuable scientists. As a first open access journal in the field of natural products chemistry in the world, ACG Publication journals have been able to continue their publications. The Journals of ACG Publications are Records of Natural Products, Organic Communications, Journal of Chemical Metrology and Bioorganic and Medicinal Chemistry Reports.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Eğitim

- Matbaacılık ve Yayınlar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler