ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.babybonobo.com

BONOBO TEKSTİL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

KAZIM ÖZALP MAHALLESİ REŞİT GALİP CADDESİ 65/2 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0837086226800001

Vergi No: 8370******

İşletme Adı: BONOBO TEKSTİL DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.10.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: bonobo.tekstil@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2018 yılı itibariyle 'Bebek Ürünleri ve Satışı' üzerine hizmet veren firmamız, internet üzerinden siz anne ve babalarımıza hizmet vermek amacıyla babybonobo.com olarak kurulmuştur. Babybonobo.com'un ilk hedefi, müşteri memnuniyeti ve doğru ürünü siz anne babalarımızla buluşturmak olmuştur. Bu sebeple, babybonobo.com'da yer alan tüm ürünlerin sağlıklı, doğa dostu ve nitelikli olmasına özen gösteriyoruz. Babybonobo.com'da bulunan binlerce ürünü, çok titizlikle ve seçici davranarak eliyoruz. Güven-sağlık-nitelik anlamında standartları yüksek olan ürünler sitemizde yerini bularak, sizlere ulaşabilmektedir. Tüm ürünlerimiz, firmamız ve yüksek standart anlayışımıza uygun üretici veya distribitör satış ortaklarımızın garantisi altındadır. Bizim için önemli olan, sitemizden yapacağınız alışveriş sonrası memnuniyetinizin devamıdır. Bu anlamda, satış sonrası devam eden desteği ilke edinmiş firmalarla çalışmayı tercih ediyoruz. Baby Bonobo bir "TELLİOĞLU GROUP" iştirakidir...

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler