ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bilet.com

DİGİTAL TRADE YAZILIM BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ÜNİVERSİTE MAH. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ CERRAHPAŞA AVCILAR KAMPÜSÜ ENTERTECH TEKNOKENT OFİS:322 AVCILAR İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295049081900018

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: DİGİTAL TRADE YAZILIM BİLİŞİM EĞİTİM DANIŞMANLIK VE TURİZM TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Bilet.com - Seyahat & Etkinlik

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 16.01.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.digitaltrade.biletcom

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/bilet-com-seyahat-etkinlik/id1144033339

Kep Adresleri: digitaltrade@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilet.com, Türkiye’nin en hızlı, güvenli ve ekonomik online bilet platformudur. Bilet.com'da en ucuz ve en uygun biletleri bulabilmeniz için yüzlerce havayolu, otobüs ve feribot firmasının biletlerini anlık olarak sorgulayabilir, seferlerini listeleyebilir, fiyatlarını karşılaştırabilir ve biletinizi güvenle satın alabilirsiniz. Adres Bilgileri Digital Trade A.Ş. (Bilet.com) Entertech Teknokent Ofis: 322 Istanbul Ün. Avcılar Kampüsü Avcılar, İstanbul, 34320 İletişim Bilet.com Çağrı Merkezi: 0 (850) 450 99 88 E-posta (24 saat): bilgi@bilet.com info@bilet.com Ticari Bilgiler Firma Adı: Digital Trade A.Ş. Vergi Dairesi: Avcılar V.D. Vergi Numarası: 295 049 0819 MERSİS Numarası: 0295049081900018 Ticaret Sicil No: 944948 Bilet.com bir Digital Trade AŞ markasıdır. Digital Trade bünyesinde bilet.com menkul.com elbise.com gibi markaları bulunduran bir eticaret ve yazılım firmasıdır. Digital Trade AŞ ve Bilet.com genel merkezi İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsündeki Entertech Teknokent içindedir.

Mal ve Hizmetler

- Tatil ve Seyahat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler