ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.modatrend.com.tr

MODATREND AYAKKABI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÜMÜŞPALA MAH.KAYNATA SOKAK NO:5/4 AVCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622138413800001

Vergi No: 6221******

İşletme Adı: MODATREND AYAKKABI TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.02.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: modatrendayakkabi@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

11 yıllık geçmişiyle ayakkabı sektörüne yön veren ve Türkiye de birçok markaya ayakkabı üreten Ccway markasının e-ticaret sitesi olan Modatrend, uygun fiyat ve kaliteli ürün düsturu ile faaliyet sürdürmektedir. Ana hedefi müşteri memnuniyetinin yanı sıra; yılın en trend ve kaliteli ayakkabı modellerini en uygun fiyata siz değerli müşterilerine sunmak olan Modatrend ile kendi modanıza yön vermek artık elinizde. Pek çok tanınmış markaya özel tasarlayıp ürettiği ayakkabı modelleri ile ayakkabı tutkunlarının beklentilerini karşılayan Modatrend, bot ve çizmeden babete, spor ayakkabıdan günlük ayakkabıya, sandalet ve terlikten çanta ve cüzdana kadar geniş ürün yelpazesiyle her tarza ve bütçeye hitap etmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler