ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.aperatifkitap.com

APERATİF KİTAP YAYIN DAĞITIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

AKÇABURGAZ MAH. 3137 SOK. ALİ RIZA GÜVENER İŞ MERKEZİ NO:24-26 A GİRİŞİ KIRAÇ ESENYURT / İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0071051478800001

Vergi No: 0710******

İşletme Adı: APERATİF KİTAP YAYIN DAĞITIM VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 25.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: aperatifkitap@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sistemlerin ve alışkanlıkların sürekli değiştiği, teknolojinin ve yazılımın çok daha hızlı geliştiği gerçeği göz önünde bulundurulduğunda web sitelerimiz günümüz koşullarında ihtiyacı karşılamakta yetersiz kalmakta ve değişim kaçınılmaz hale gelmekteydi. 12 yıldır bizlere duyduğunuz güven ve samimiyetin nişanesi olarak, vermiş olduğumuz hizmet kalitesini yükseltmek, yeni ve modern çağın gerekliliklerini yerine getirebilmek, siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha kapsayıcı çözümler ile, eskisinden çok daha hızlı bir şekilde karşılayabilmek adına Aperatif Kitap Yayın Dağ. Paz. A.Ş. kurmuş bulunmaktayız. Aperatif Kitap Yayın Dağ. Paz. A.Ş. 3600 m2 yeni tesisinde, ERP ve Otomasyon sistemleriyle tüm alt yapısını güncellemiştir. Yılların Vermiş olduğu, deneyim, tecrübe, samimiyet ve dürüstlük ile siz müşterilerimize hizmet vermekten onur ve kıvanç duymaktayız. Bizleri buraya kadar sizler taşıdınız. Bu teveccühünüzün karşılıksız olmadığını belirtmek isteriz. Bu bağlamda hizmetimiz süresince edineceğimiz düstur; sizlerin alın terinin karşılığını sunabilmek ve bu yönde gayret etmektir. Bu süreçte kazanacağımız ve alnımızda parlayacak olan en değerli ödül, sizlerin memnuniyeti olacaktır.Bu nedenle hizmetimiz süresince edineceğimiz düstur; sizlerin alın terinin karşılığını sunabilmek ve bu yönde gayret etmektir. Bu süreçte kazanacağımız ve alnımızda parlayacak olan en değerli ödül, sizlerin memnuniyetidir.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı