Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.hurma.com

ENGİN YAVUZ RUTAB E-TİCARET

SARAY FATİH MAH. FATİH SULTAN MEHMET CAD. 52/A 06145 Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 11122******

İşletme Adı: ENGİN YAVUZ RUTAB E-TİCARET

Mobil Uygulama Adi: hurma.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 14.02.2019

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hurma.mobil&hl=tr

App Store Link: https://itunes.apple.com/tr/app/hurma.com/id1081763878?mt=8

Kep Adresleri: engin.yavuz.1@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hurma.com; sadece Ramazan sofralarında görmeye alışık olduğumuz, meyveler arasında aslında çok özel bir yere sahip mucizevi hurmayı, onlarca çeşidiyle, dört mevsim ulaşılabilir kılmak için kuruldu. Sadece hurma ve hurma ürünlerine odaklanan hurma.com aynı zamanda bu mucizevi meyveyi daha yakından tanımak isteyenler için bir başvuru kaynağı olarak hazırlanmıştır. Hedefimiz değerli tüketicilerimize; her geçen gün genişleyen ürün yelpazemizi, artan hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile sunabilmek..

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler