ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sistemiki.com.tr

SİSTEMİKİ TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

BATI SİTESİ MH. 1818 CD. 9-F YENİMAHALLE / ANKARA / TR Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0771064669100001

Vergi No: 7710******

İşletme Adı: SİSTEMİKİ TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: rengim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sistemiki Teknoloji A.Ş. olarak yeni nesil teknoloji ürünleri ile IT, Yazılım, Bilişim, Elektronik, Network, Güvenlik, Yenilenebilir Enerji alanlarında müşterilerimize hem tedarik hem de servis hizmeti vermekteyiz. Yazılımdan donanıma, yedek parçadan altyapıya, domain-hosting satışından web, mobil ve masaüstü yayıncılığa, tasarımdan projeye, yenilenebilir enerjiden iş analitiğine ve Teknik IT-HR yönetimine kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetleri geniş pörtföyümüzle tek çatı altında topluyoruz. Uluslararası düzeyde kurumsal kullanıcılarımıza, geniş bir yelpazede kişiye özel ürünler tasarlıyoruz. Sürdürülebilir inovasyon kültürümüz ve ARGE faaliyetlerimiz sonucunda yatırım yaptığımız tüm sektörlerde en iyisi olmayı hedefliyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler