Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.nadirgold.com

NMR ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

MOLLAFENARİ MAH. NURUOSMANİYE CAD NO 39 KAT 3 WAM OFİS BİNASİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0631176713600001

Vergi No: 6311******

İşletme Adı: NMR ELEKTRONİK TİCARET VE BİLİŞİM HİZMETLERİ ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: NadirGold

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 22.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nadirgold.app

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/nadirgold/id1642796877?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Nadirgold markası ile tüm Türkiye’ye sigortalı kargo imkanı ile gramlık altın ve gümüş ürünlerinin online satışını gerçekleştirmektedir. Online satışın yanı sıra Nmr Elektronik Tic. ve Bilişim Hiz. A. Ş. , B2B ve kurumsal firmaların şirketlere özel üretim toptan altın taleplerini ve gönderim operasyonunu da bünyesinde barındırmaktadır. Nmr Hediyelik Eşya, www.nadirgold.com sitesi üzerinden, müşterilerine “ Hesaba Altın Havalesi” hizmeti ve banka hesaplarındaki kaydi altınlarını fiziki altına dönüştürme hizmeti de sunmaktadır.( Belirtilen bankalar aracılığı ile )

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Finansal Hizmetler

- Kuyumculuk

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler