ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.restorasyonmarket.com

GRİ ART SANATSAL TASARIM İNŞAAT DEKORASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ORTA MH. NAR SK. 2B BAYRAMPAŞA İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0411009199300018

Vergi No: 4110******

İşletme Adı: GRİ ART SANATSAL TASARIM İNŞAAT DEKORASYON SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: griartsanatsaltasarim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Restorasyon kapsamında yapılan çalışmalarda öncelikle mevcut tarihi bir yapının aslına uygun olarak korunması ve gelecek dönemlere sağlıklı bir eser bırakılmasıdır. Vermiş olduğumuz hizmetler, restorasyon, tadilat ve tüm uygulama aşamasında kullanabileceğiniz ve sonuç alabileceğiniz en doğru malzeme ve ürünlerden oluşmaktadır. Restorasyon Market içerisinde tarafınıza sunulmuş ürünler 20 yıllık tecrübemize dayanmaktadır. Öncelikle bilinçli Restorasyon yapabilmek için 3 temel esas vardır. 1. Aşama. Doğru tespit ve projelendirilme. 2. Aşama. Doğru malzeme ve ekipman. 3. Aşama. Konusunda yetişmiş kalifiye personelin olması. Yukarıda belirtilen unsurlar doğrultusunda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurmanızdan memnun oluruz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler