ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.natsusaat.com

MUSA KOCAKİREN .

KEMERKÖPRÜ MH.TARLA SK.NO.19 D.3 Bartın - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 29423***********

Vergi No: 29423******

İşletme Adı: MUSA KOCAKİREN .

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: musa.kocakiren@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Müşteri memnuniyeti ve etik ahlaki değerleri benimseyen natsusaat, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın vecizesinden yola çıkarak, müşteriyi mutlu etki İnsan huzurlu güvenli alışveriş yapsın. Alış-satış maliyetlerini minimize ederek, siz değerli müşterilerimize piyasada ki ürünlere kıyasla %40’lara varan indirimlerle sahip olmanızı sağlamaktadır.Her pahalı saatin kaliteli olmadığı ortadadır.Biz uygun fiyata kaliteli saatlerin müşterimizle buluşmasını kanıtlamış ve ispatlamış durumdayız.Her zevke hitap eden şık ve trend saatleri satışa sunan ve aranan mağaza haline gelmistir.ürünlerini kaliteden ödün vermeden yeni trendleri öngörerek her zaman şık ve ekonomik ürünleri size sunmaktayız. Natsu saat ve aksesuar firması,ilkesi kaliteli,sağlam ve kullanışlı ürünleri uygun fiyatlara sunarak,müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.%100 müşteri memnuniyeti için kaliteden değil, karlılıktan ödün verilmektedir. Ucuz ve sıradan ürün değil,Uygun ve kaliteli ürün satma ilkesini benimsemektedir.Alacağınız bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Siparişiniz, orijinal kutusu ve orijinal garanti belgesi ile anlaşmalı kargo firması (ARAS VEYA YURTİÇİ Kargo) tarafından adresinize teslim edilecektir.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler