ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.enmodaseyler.com

BULEKS DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ŞARKİYE MAHALLESİ BARBAROS CADDESİ NO:25-27/106 ALTINORDU Ordu - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0188005849700011

Vergi No: 1880******

İşletme Adı: BULEKS DIŞ TİCARET VE PAZARLAMA LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 11.11.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: buleks@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Buleks Dış ve Pazarlama Ltd. Şti. 1996 yılında Tevfik Bulut tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerine ise ilk olarak eski Sovyet ülkeleri olan Rusya, Ukrayna ve Gürcistan başta olmak üzere ithalat ve ihracat gerçekleştirerek başlamıştır. Bu ülkelerden ithal edilen ürünlerin başında tomruk kereste vb. orman ürünleri ve Demir, çeşitli sac ve hurda metal çeşitleri gelmektedir. İhraç edilen ürünler ise başta gıda maddeleri, temizlik ürünleri hazır giyim ve tam otomatik ekmek fırını sistemleridir. Şirketimiz 2000 yılından beri ithalat ve ihracatın yanı sıra yurt içinde de hayvan yemi katkı maddesi pazarlamaktadır.2018 yılından beri de internet üzerinden tekstil ürünleri ve 2020 yılından beri de gıda ürünleri satmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Süpermarket ve Petshop

- Tadilat,Temizlik ve Organizasyon

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler