Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.furkanhavaifisek.com

FURKAN HIRDAVAT KIRTASİYE VE OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTBEY MAHALLESİ 2437. SOKAK NO: 113 BAĞCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0388016383600017

Vergi No: 3880******

İşletme Adı: FURKAN HIRDAVAT KIRTASİYE VE OYUNCAK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.01.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: furkanhirdavat@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz, 1998’den beri havai fişek ve piroteknik malzeme ithalatı konusunda faaliyet göstermektedir. İnternet sitemiz üzerinden tüm ürünlerimizi inceleyebilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz, İstanbul’daki mağazamızı da ziyaret ederek alışveriş yapabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir havai fişek ve piroteknik malzemelerimizle sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyuyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, en iyi ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Herhangi bir soru veya talebiniz için bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler