www.mumvemum.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MUMVEMUM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE MUM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESENEVLER MAHALLESİ ŞEHİT LEVENT KUŞKAPAN SOKAK NO: 16 İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0623128511800001

Vergi No: 6231285118

İşletme Adı: MUMVEMUM BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE MUM SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: www.mumvemum.com

Kep Adresleri: cetin.gezer@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

MumvemuM’ a Dair Herşey ! Mum sektöründe aranan, arzu edilen, istenen ne varsa onun üretilebileceği düşüncesi ile hayal etmenin yaşama kattığı umut ve o umuttan aldığımız ilham ile hayalinizi yaşatmak için 2005 yılında kolları sıvamakla başladı serüvenimiz. O günden beri artan istek ve beklentiler, doğan ihtiyaçlar bizi sürekli araştırmaya ve hep daha iyisini yapmaya itmiştir. Bizi sektörde sağlam adımlarla yukarıya doğru tırmandıran ilginiz çağın gereklerine hızla adaptasyonumuzu da sağlamış olup gelecek ile ilgili öngörümüzü geliştirmiştir. Alıp-satmakla arzu edilen kalite ve fiyatta ürün tedarik etmenin güçlüğü zamanla üretim tesisi kurma gereğini dayatmış, ar-ge çalışmalarımız nihayet kendi tesisinde talebinize cevap verecek kapasiteye bizi ulaştırmıştır. On yıllar boyunca sektörde değişim ve gelişime hep açık olan ekibimiz, edindiği bilgi birikimini ve tecrübeyi sizlere en kısa zamanda en iyi hizmeti vermek için değerlendirmektedir. “Mum ve muM’a dair Herşey” sizin beklentilerinizin tamamının cevabı için bizim sözümüzdür.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler