ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mandastekstil.com

EMİNE DUDU MANDAŞ MANDAŞ TİCARET MANDAŞ TEKSTİL

AYNI ALİ MAH. 8 EYLÜL CAD. NO:118/A YUNUSEMRE/MANİSA Manisa - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 24164******

İşletme Adı: EMİNE DUDU MANDAŞ MANDAŞ TİCARET MANDAŞ TEKSTİL

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Kep Adresleri: eminedudu.mandas@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Türkiye'nin Online Ev Tekstili Alışveriş Sitesi Mandastekstil.com Koltuk örtüsü, pike takımları, nevresim takımları, yatak örtüleri, battaniyeler, havlu, bornoz, çeyiz setleri, evlilik setleri, düğün setleri, ütü masaları, ütüler, masa örtüleri, banyo havluları, el havluları, çarşaflar, alezler, dört mevsim takımlar, halı, kilim, yolluk, paspas, halı örtüleri, yorgan hurcu, klozet takımı, kırlentler, kırlent kılıfı, yastık, pamuk yastık, kaz tüyü yastık, yorgan, silikon yorgan, kaz tüyü yorgan, perde, buldan perdeleri, sandalye minderleri, salıncak minder seti, merdiven, çok amaçlı örtü, züccaciye, yemek takımı...

Mal ve Hizmetler

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı