ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

clico.co Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

CLICO REKLAM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

HUSNİYE CADDESİ SARI KONAK APT İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0211071359700001

Vergi No: 2110******

İşletme Adı: CLICO REKLAM VE İLETİŞİM HİZMETLERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: clicoreklem@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

All the digital services you need from design services, software, cloud installation and management to corporate IT services are here.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Sanal Para