ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ozzyturk.com

RECEP KERİM ÖZTÜRK OZZYTURK RECORDS & HI-FI SYSTEMS

TUNALI HİLMİ CADDESİ KUĞULU İŞ MERKEZİ NO:123/B-132 KAVAKLIDERE ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 10123******

İşletme Adı: RECEP KERİM ÖZTÜRK OZZYTURK RECORDS & HI-FI SYSTEMS

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

OZZYTURK Records & HI-FI Systems Tunalı Hilmi, Ankara'da 2016 yılı başında faaliyetine başlamıştır. Sitede rock, metal, jazz, blues, pop, klasik ve her çeşit Türkçe müzik plaklarının yanı sıra , distributor firmalarla yapılan anlaşmalar ile PROJECT AUDIO, ACOUSTIC SIGNATURE, GOLD NOTE, CLEAR AUDIO ve daha bir çok firmanın ürünlerinin perakende satışı yapılmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler