ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.banyotrendy.com

BETA BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

CİHANGİR MAH. PETROL OFİSİ CAD. NO:17/G AVCILAR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0167056247200011

Vergi No: 1670******

İşletme Adı: BETA BİLİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: betabilisim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Banyo trendlerinin sevilen markası haline gelen, Türkiye'nin en büyük banyosu Banyotrendy, online faaliyetlerine 2013 yılında BETA Bilişim A.Ş. bünyesinde başlamıştır. Sektöründe 25 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile Banyotrendy, Banyo dekorasyonu başta olmak üzere pek çok farklı kategoride dünya markalarını özel indirimlerle müşterilerine sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

- Mobil Ödeme

- Sanal Para

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler