www.sarayhalikonsept.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ERSA HALI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

EKİNCİLER CAD. ELBİSTAN SOKAK NO : 5 KAT 1 PEKİZ PLAZA P.K.34810 KAVACIK BEYKOZ İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0368001530900016

Vergi No: 3680015309

İşletme Adı: ERSA HALI TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: ersahali@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Saray Halı Konsept müşteri memnuniyeti ve kaliteye verdiği önem, satış sonrası hizmetleri ile halkımızdan yoğun ilgi görmekte olup, müşterilerine en doğru bilgiyi sunarak, gerekli olan en iyi hizmeti vermeyi görev bilir. Saray Halı Konsept, üretmiş olduğu tüm halı ürün çeşitlerinin daima arkasında olup kalitesini ispatlamıştır. Müşterilerine daima en uygun fiyat anlayışıyla rekabetini sürdürmektedir. Günlük kullanımda, salon halısı olarak nitelendiğimiz halı çeşitlerinde en trend modellerini üretimi yakalamıştır. Modern ve yenilikçi anlayışımızla daima halı desenlerini günümüzün tarzına uyarlayıp birçok farklı alanlarda üretimini ve yeniliğini kanıtlamıştır. Tüm oda çeşitlerinizde, ister oturma odası halı çeşitleri veya mutfak, banyo, çocuk odası, antre, misafir odası gibi tüm odalarınıza yönelik halı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Gündelik yaşam alanları için, Saray Halı’nın saraylara layık dokunuşuyla sizleri online mağazamıza davet ediyoruz. Online mağazamızda tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Ev Tekstili

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler