ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kartalotomasyon.com.tr

KARTAL OTOMASYON MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK DAYANIKLI TÜK. MALLARI SAN.VE TİC.LİMİTED ŞİRKETİ

İNÖNÜ MAHALLESİ İBRAHİMAĞA CADDESİ, NO 248 GEBZE Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0526048959100010

Vergi No: 5260******

İşletme Adı: KARTAL OTOMASYON MÜHENDİSLİK ELEKTRİK ELEKTRONİK DAYANIKLI TÜK. MALLARI SAN.VE TİC.LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: KartalOtomasyon

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: kartalotomasyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Saygıdeğer müşterilerimiz ve değerli partner firmalarımızın teşvikleri sayesinde her geçen gün hizmet kalitemizi artırmakta ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uzman kadromuzu genişletmekteyiz. Müşterilerimiz, partner firmalarımız ve çalışanlarımızla kurduğumuz ilişkiler yıllar geçtikçe aile bağlarına dönüşmekte ve bu aileye hizmet etmek bize mutluluk vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler