www.lastiktr.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

GÜNGÖREN MAH. TURGUT ÖZAL BULVARI NO:64-1 / 8 ÇEKMEKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001167859100001

Vergi No: 0011678591

İşletme Adı: 3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

LastikTR.com Kimdir? LastikTR.com otomotiv ve lastik sektöründe bileşik tecrübeleri 50 yılı aşmış profesyoneller tarafından kurulmuş, lastik ve lastik montaj hizmeti alabileceğiniz online lastik marketidir. Güvenilir markalardan on binlerce stoklu ürünü aynı anda basit ve sade işlemlerle görüp, uygun ürünü seçerek, yorulmadan, zaman ve mekana bağlı kalmadan, en güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Lastikleri evinize, işyerinize yani istediğiniz adrese sipariş edebileceğiniz gibi LastikTR.com bünyesindeki anlaşmalı montaj noktalarına sevk edilmesini sağlayarak randevunuzu alıp lastikleri aracınıza taktırabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı