ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.lastiktr.com

3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

EKŞİOĞLU MAHALLESİ ATABEY CADDESİ NO:26/A ÇEKMEKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0001167859100001

Vergi No: 0011******

İşletme Adı: 3 ÇINAR DANIŞMANLIK LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 01.06.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: 3cnr@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

LastikTR.com Kimdir? LastikTR.com otomotiv ve lastik sektöründe bileşik tecrübeleri 50 yılı aşmış profesyoneller tarafından kurulmuş, lastik ve lastik montaj hizmeti alabileceğiniz online lastik marketidir. Güvenilir markalardan on binlerce stoklu ürünü aynı anda basit ve sade işlemlerle görüp, uygun ürünü seçerek, yorulmadan, zaman ve mekana bağlı kalmadan, en güvenli şekilde sipariş verebilirsiniz. Lastikleri evinize, işyerinize yani istediğiniz adrese sipariş edebileceğiniz gibi LastikTR.com bünyesindeki anlaşmalı montaj noktalarına sevk edilmesini sağlayarak randevunuzu alıp lastikleri aracınıza taktırabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler