ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kalitekdamlasulama.com

KALİTEK DAMLA SULAMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FEVZİ ÇAKMAK MH. ASLIM CD. NO:23 KARATAY - KONYA Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0492053909900001

Vergi No: 4920******

İşletme Adı: KALİTEK DAMLA SULAMA SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: www.kalitekdamlasulama.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 20.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: hasan.bati@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

“Toprağı işleyen, ekmeği dişler” sözünün düsturuyla başladığımız tarım sektörüne 60 yıla dayanan bir geçmişi olan firmamız tarımsal sulama sektörüne ilk adımını 2001 yılında atmış olup 2008 yılında damla sulama ekipmanları imalatına yoğunlaşmış ve makine parkını buna göre şekillendirmiştir. Başta filtre, gübre tankı ve damla sulama boruları üretimi yapan firmamız bütün damla sulama malzemelerinin üretimini hedef olarak belirlemiştir. Beu hedef doğrultusunda en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak önceliğimizdir. İsmimizden anlaşılacağı üzere kaliteden ödün vermeyiz. Ülkemiz kuru tarımdan, sulu tarıma geçtiğinde öngörülen seviyenin üzerinde bir verim artışı yaşadı. Ancak bu verim artışı bir tarım ülkesi olan Türkiye’miz için olması gerekenden çok aşağı seviyelerdedir. Bildiğiniz üzere önemli olan verimli ve yerinde sulamadır. Şart olan şu ki; çok su ile çok verim alınamayacağını anlatmamız için uygulama ile örneklendirmektir. Örneğin; damla sulama ile % 90 verim almak varken neden vahşi sulama ile verim % 40 lara kadar düşsün. Arazi sahipleri öncelikle toprak analizi yaptırmalı, gübreleme ve hangi sulama yöntemini kullanacağını bilmeli. Son yıllarda hissedilir şekilde su sorunu yaşayan çiftçiler damla sulamanın daha uygulanabilir olduğunu da keşfettiler. Unutulmaması gereken bir diğer önemli nokta ise damla sulama uygulanan tarım alanlarından elde edilen ürünlerde verim artışının yüksek olmasıdır. Bunun yanında asıl olan kalite artışlarına bağlı alınan prim ödemeleri, gübre kullanımdaki azalış, hastalıklarda azalmalara bağlı olarak az ilaç tüketiminin üreticiye kar olarak kalması ve en önemlisi kısıtlı olan sulama su kaynaklarının diğer yöntemlere göre çok daha az kullanılmasıdır.

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Metalurji,Kimyasallar,Kauçuk ve Plastik

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler