ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.indekskitap.com

İNDEKS AKADEMİ KİTABEVİ YAYINCILIK BİLİŞİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İVEDİK OSB 1518. CD. MAT-SİT İŞ MERKEZİ N: 2/38, 06378 YENİMAHALLE/ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0478056072400014

Vergi No: 4780******

İşletme Adı: İNDEKS AKADEMİ KİTABEVİ YAYINCILIK BİLİŞİM DANIŞMANLIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 03.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: indekskitabevi@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

İndeks Kitap, Türkiye’deki sınavlara yönelik çıkarılan hazırlık kitaplarına ulaşımı kolay ve hızlı hale getirmek amacıyla kuruldu.Deneyimli bir ekip tarafından faaliyetlerini sürdüren İndeks Kitap, Türkiye’nin en büyük ve en yenilikçi online kitabevi olma özelliğini taşıyor. Başta KPSS olmak üzere; ÖABT, DGS, ALES, YDS, AÖF, YKS, TYT, LGS ve daha birçok sınav için çeşitli yayınevleri tarafından çıkarılan hazırlık kitaplarının satışını yapmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Kitap, Müzik, Film, Oyun

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler