ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.ailehekimialisveris.com

DERE MEDİKAL BİLGİSAYAR GİYİM EĞİTİM HİZMETLERİ TEKSTİL TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

MAHMUTPAŞA MAH. GOP BULVARI NO:279/D MERKEZ Tokat - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0292063797600012

Vergi No: 2920******

İşletme Adı: DERE MEDİKAL BİLGİSAYAR GİYİM EĞİTİM HİZMETLERİ TEKSTİL TİCARET SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Aile Hekimi Alışveriş

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 27.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ailehekim.app

Kep Adresleri: deremedikalbilgisayargiyim@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Aile Hekimlerinin, Diş hekimlerinin, Veteriner Hekimlerin ve OSGB lerin ihtiyaç duyduğu medikal cihaz ve sarf malzemelerini en uygun fiyata temin ettiği alışveriş sitesi. Medikal ürünler hakkında detaylı bilgiler

Mal ve Hizmetler

- Medikal Ürünler

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı