ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.kececizade.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

KEÇECİZADE LOKUMLARI METİN KEÇECİ

TRAK ÜRETİM-DEPOLAMA-SATIŞ, HAVSA YOLU ÜZERİ SAZLIDERE, MERKEZ/EDİRNE Edirne - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 14112***********

Vergi No: 14112******

İşletme Adı: KEÇECİZADE LOKUMLARI METİN KEÇECİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: TİCARİ İŞLETME

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Keçecizade, 1961’den bu yana değişmeyen kalite ve lezzette… Keçecizade Metin Keçeci tarafından, 1961 yılında imalathane ve satış yeri olarak hizmet vermeye başladı ve o günden bu yana Edirne’nin marka değerine katkıda bulunuyor, geleneksel lezzetleri günümüze taşıyor. Ürün gamında; badem ezmesi, lokum, deva-i misk, bademli kurabiye, helva ve şekerleme çeşitleri bunulan Keçecizade; kurucusu Metin Keçeci’nin mesleğindeki yılların ustalık tecrübesini kullanarak, her geçen gün daha da gelişerek, yeniliklerle, örnek olan işletmecilik anlayışı ile Edirne’ye ve yöresine hizmet veriyor. Yurt içinde ve yurt dışında badem ezmesi denilince akla ilk gelen isim olması gurur kaynağı. Bu hizmet sürecinde, öncelikle Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’ndan aldığı üretim izin ve sertifikaları, Marka Beratları yanında, daima daha iyi, daha doğru, orijinale yakın lezzeti en üstün hijyen koşulları dahilinde üretmek için çaba sarf ediyor. Keçecizade, uluslararası normlara uygun kalite ve güvenlik belgeleri olan ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Sertifikasına ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Sertifikalarına sahip.

Mal ve Hizmetler

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler