www.cikolatabaligi.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İKS TEKSTİL HOBİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TEKSTİLKENT B-13 BLOK NO:34 (10Y - 103) ESENLER İSTANBUL İstanbul - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0470057132100011

Vergi No: 4700571321

İşletme Adı: İKS TEKSTİL HOBİ ÜRÜNLERİ PAZARLAMA SANAYİ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Kep Adresleri: ikstekstil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kikkerland Türkiye distribütörü İKS Tekstil Hobi Ürünleri A.Ş.'nin online ticaret sitesidir. Firmamızın kendi tescilli markaları innobees ve çikolatabalığı'dır.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler