ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.parcapazari.com

DİJİTAL PARÇA PLATFORMU SATIŞ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

YEŞİLCE MH. DALGIÇ SK. NO:3 PK:34418 KAĞITHANE İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0295052866700001

Vergi No: 2950******

İşletme Adı: DİJİTAL PARÇA PLATFORMU SATIŞ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: dpp@borusan.hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ParçaPazarı.com; hayatımızda her geçen gün önem kazanan e-ticaret sektöründe, oto sanayi esnaf ve sanatkarlarının işini kolaylaştırmak için 2017’de hizmet vermeye başlayan bir B2B e-ticaret platformudur. Otomotiv endüstrisinde milyonlarca üründe farklı markaların karşılaştırılabildiği yenilikçi yapısı ile internetten yedek parça tedariği alanında getirdiği kolaylıklar ile fark yaratıyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Otomotiv, yedek parça ve Aksesuarları

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler