ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.incehesap.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

İNCEHESAP SANAL MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

TAŞDELEN MAHALLESİ ATABEY CADDESİ NO:9/1 ÇEKMEKÖY İSTANBUL İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0477020547500001

Vergi No: 4770******

İşletme Adı: İNCEHESAP SANAL MAĞAZACILIK TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: İnce Hesap

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.08.2019

İşletme Türü: Anonim Şirket

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.incehesap.web.web2

App Store Link: https://apps.apple.com/tr/app/incehesap/id965730485

Kep Adresleri: incehesap@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Hayalini kurduğunuz, ihtiyaç duyduğunuz teknolojik ürünlerin sizin için ne anlama geldiğini çok iyi biliyoruz. Kendimize alışveriş yaparken gösterdiğimiz hassasiyetin aynısını, verdiğiniz her bir siparişte gösteriyoruz. Size kusursuz bir hizmet sunabilmek için, tedarikten, depolamaya, paketlemeden kargolamaya kadar geçen süreçte 200'ü aşkın çalışanımızla var gücümüzle çalışmayı sürdürüyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kupon, Kredi ve Hediye Çeki

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler