ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.bodrumyadigari.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

BOFOR GIDA KOZMETİK ÜRÜNLERİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ESKİÇEŞME MAH. NEYZEN TEVFİK CD. NO.120/2 BODRUM Muğla - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0179000260000016

Vergi No: 1790002600

İşletme Adı: BOFOR GIDA KOZMETİK ÜRÜNLERİ ÜRETİM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 30.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bofororganizasyon@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bodrum Mandalini’nin farkı eşsiz aromasıdır. Bu aroma denizden gelen meltem rüzgarı ve sımsıcacık güneş eşliğinde olgunlaşmasının ürünüdür. Günümüzde ise Bodrum’da mandalin bahçeleri gelir getirmiyor gerekçesi ile bakılmamakta ve her geçen gün sayıları azalmaktadır.. Baba Ömer Aras’dan devraldığımız mirası sonraki nesillere de aktarabilmek, aynı zamanda sürdürülebilir örnek bir bahçe yaratabilmek adına, kendisinin dikip büyüttüğü ağaçlardan elde ettiğimiz ürünleri, annemizin adını vererek “Bodrum Yadigarı” olarak adlandırdık. Katkısız, geleneksel yöntemlerle üretmekte olduğumuz ürünlerin yanı sıra şeker ilavesiz lokum ,reçel, Gazoz, Sorbe gibi narenciye ürünlerini sizin beğeninize sunmuş bulunmaktayız. Afiyet olsun Bodrum Yadigarı www.bodrumyadigari.com info@bodrumyadigari.com "The specialty of Bodrum tangerines is the unique aroma of the hot Aegean sun and the cool Meltemi winds that breathe into their essence. Tangerines are our legacy, left to us by our father, Comm. Omar Aras. They are the fruits of the beautiful groves he nurtured with his own hands. Our brand, "Bodrum Yadigarı", means "memento". It is a tribute to his efforts and our commitment to maintain his trees, as unfortunately, too many citrus groves in Bodrum rapidly yield to concrete."

Mal ve Hizmetler

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler