ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.teknoofiskirtasiye.com

TEKNO OFİS KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İSMET PAŞA MAH. 106 SOK NO 1 SULTANGAZİ İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0836044422600010

Vergi No: 8360******

İşletme Adı: TEKNO OFİS KIRTASİYE BÜRO MALZEMELERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.03.2019

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: teknoofiskirtasiye@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şirketimiz; Tekno Ofis Kırtasiye adı altında 2013 yılında İstanbul Sultangazi ilçesinde 180 metrekarelik bir alanda ticari hayatına başlayıp hızla büyümeye devam etmektedir.Toptan ve Parekende Ofis kırtasiye,Tekstil ve Ambalaj malzemeleri sektöründe yenilikleri takip ederek müşterilerimize uygun fiyatlarla en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarını daha kolay karşılayabilmeleri için e ticaret sitemiz www.teknoofiskirtasiye.com binlerce ürün çeşidiyle hizmetinizdedir.

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler