www.fisjenerator.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

ATALAR İLERİ TEKNOLOJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

MANSUROĞLU MAH. 288 SOKAK NO:31-A BAYRAKLI İzmir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0095061514200001

Vergi No: 0950615142

İşletme Adı: ATALAR İLERİ TEKNOLOJİ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Kep Adresleri: atalarileriteknoloji@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

2016 yılının Ocak ayında kurulduğumuzda, ticari ahlakı her zaman ilk önceliğimiz olarak benimsedik. Biliyorduk ki fiyat veya taksit seçenekleri internetten alışveriş yapan müşteri ve müşteri adaylarımızın her zaman ilk önceliği olmuyor. Satışını yaptığımız makine ve ekipmanları da sadece biz satmıyoruz. Bu nedenle ilkelerimizle farklılığımızı ortaya koymaya karar verdik :) Biz size işinizi kolaylaştıran, hızlandıran, keyif veren makineler sunuyoruz. Gerçekten de bu kıstaslara göre karar veriyoruz. Rakiplerimiz için sattıkları ürünler sadece birer meta iken, biz bu makinelerle en doğru yöntemle nasıl iş yapabilirsiniz, nasıl daha etkin yakıt tüketimi sağlarsınız, nasıl en verimli sonuçları alırsınız diye araştırıyor ve yazıyoruz. Bunun için elimizde kendi BLOG sayfamız var. Burayı özellikler takip etmenizi tavsiye ederiz. Sitemizde yer alan makine ve ekipman sayısı 3000'i geçti. Güç ürünleri, jeneratörler, madeni yağ, portatif vinç (distribütörüyüz), deniz motorları, şişme botlar, inşaat makineleri, profesyonel makineler, bahçe ve tarım makineleri, güneş panel ve invertörler, iklimlendirme ürünlerine kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyoruz. Genel olarak bu kadar makine ve ekipmanı stoklarımızda tutmuyoruz, (sadece çok sattığımız makinelerden seçme bir stoğumuz var) fiziki bir teşhir alanımız yok, online mağazayız. En iyi fiyatı ve siparişleri, herkesin bildiği, her yerde olan market zincirleri gibi, tedarikçilerimizle, bayiliğini yürüttüğümüz firmalarla nakit ve güvene dayalı ilişkilerimizle sağlıyoruz. Böylece size, satın aldığınız makine için gereksiz olarak ödenmiş en az 2 kargo bedeli, depo maliyeti, personel maaşı ve sigortası vb. gibi dışsal giderleri ödetmiyoruz. Bu da size daha fazla vade farksız taksit seçeneği getiriyor. Makine ve ekipmanlardaki yorumlarımızın tamamı gerçektir. Evet gerçekten de sizi şaşırtacak şekilde o parayı verip aldılar. Kolay ulaşılabilir, kamuya açık bilgileri göz önünde olan, hiç bir zaman kısa vadeli çıkarları uzun vadeli çıkarlara değişmeyen, doğru makineyi sunmaya gayret eden bir firmayız. Şöyle kısaca adımızı aratın, şikayet bulabilirseniz sizi tebrik ederiz. 2020 yılına kadar ‘Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen kategori alışveriş markası olma’ amacını taşıyoruz. Ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar zamanı gelen her türlü faydalı işleri yapıyoruz. Bu daha başlangıç !

Mal ve Hizmetler

- Makina, Endüstriyel Parça ve Araçları

- Tarım ve Hayvancılık Malzemeleri

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Dijital cüzdan

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Mobil Ödeme