ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.gumuscorap.com

BS SAĞLIK VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ORUÇ REİS MH TEKSTİLKENT CD 10S-104 ESENLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0187070779900001

Vergi No: 1870******

İşletme Adı: BS SAĞLIK VE TEKSTİL ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 26.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: bssaglik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bonny Silver, 2010 yılında,Türkiye’nin ilk gümüş çorap üreticisi olarak yola çıktı. Saf gümüş iplik teknolojisiyle, yüksek kalitede, uluslar arası standartlara uygun ürettiğimiz sağlıklı tekstil ürünleriyle, müşterilerimizin yaşam kalitesini artırarak sağlığı konforla buluşturuyoruz. Türkiye genelinde 150’yi aşkın satış noktamızla müşterilerimize güvenilir ve kesintisiz hizmet sunuyoruz. Bilinç ve azimle araştırma ve geliştirme faaliyetlerimizde ayak sağlığınızı korumaya, hastalıkları hafifletme ve tedavi etmeye yardımcı çözümler geliştiriyoruz. Yenilikçi, dinamik bir anlayışla Bonny Silver kalitesini, rahatlığını, şıklığını yansıtan tasarımlar hazırlamaya , zamanında teslimat ve satış sonrası destek ile müşterilemizin beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermeye devam ediyoruz Bonny Silver, SAF GÜMÜŞ İPLİĞİ ve diğer sağlıklı iplik karışımlarından oluşan sağlıklı tekstil ürünleri üretir.

Mal ve Hizmetler

- Tekstil

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

- Mobil Cüzdan

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler