Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.naveksport.com.tr

NAVEK SPORTİF ÜRÜNLER VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ÖRNEK MAH. RAST SOK. NO: 5A ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0630043021100011

Vergi No: 6300******

İşletme Adı: NAVEK SPORTİF ÜRÜNLER VE DANIŞMANLIK ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: navek@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1999 yılında başlayan OKÇULUK serüvenimizi 2013’te Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık A.Ş. adıyla profesyonel seviyeye taşıdık. NAVEK isminin kelime anlamı “Doğru Ok”tur. Hep doğru olanı yapmayı hedefleyen bir bilinçle kurulmuş olan firmamız, okçulukla ilgilenen herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Okçuluğa değer veren ve her zaman okçuluğun ilerlemesi için çalışan firmamız, dünyaca ünlü okçuluk markalarını en hızlı ve en doğru şekilde sporculara ulaştırmayı amaç edinmiştir. Bu hedef doğrultusunda, NAVEK’in yerli üretimi olan ilk Türk markası ASES, 2015 yılında ürünlerini sporcuların beğenisine sundu. İlerleyen zamanlarda kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlayan ASES, Dünya’nın dört bir yanında Türkiye’yi gururla temsil etmeye başladı. Yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda hem Türk sporcuların hem de yabancı soruların beğenisini kazanan ASES, sporculardan gelen talepler ve pozitif dönüşler doğrultusunda her geçen gün malzeme yelpazesini genişletti ve ürün kalitesi ile dünyaca ünlü markalar ile rekabet edecek konuma geldi. Zorlu üretim süreçleri içeren projeleri özenle ve özveriyle gerçekleştirmiş, bu konuda sayısız başarılara imza atmaya da devam etmektedir. Hedeflerini bir bir gerçekleştiren NAVEK, Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsoru olarak, Türk okçuluğuna verdiği desteği bir adım daha ileri götürdü. NAVEK tarafından düzenlenen organizasyonlar ve sayısız yarışmada verdiği ödüller ile sporcuları destekleyen ve emeklerini karşılıksız bırakmayan NAVEK, bu spora gönül veren tüm antrenör ve sporcuların yanında olarak sporun gelişmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir. Ayrıca NAVEK, geleneksel okçuluk malzemeleri ve av malzemelerini de geniş ürün yelpazesine ekleyerek meraklılarının hizmetine sunuyor. Okçuluğa dair tüm ürünleri bulundurmasıyla Türkiye'de okçuluğa ilgiyi arttırmayı ve yakın gelecekte çok daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor. NAVEK’in hedefi sadece malzeme tedariki değil, okullara, spor kulüplerine, av bayilerine, otellere ve talep eden her türlü kurum ve kuruluşa gerekli teknik bilgi ve uzman eğitmen desteği sağlamaktır. Güvenilir ve uygun malzeme kullanımını arttırmak için deneyimli eğitmen kadrosunun desteğini de arkasına alarak okçuluğa gönül vermiş herkesin yanında yer almaktadır. Bunun yanında uzman ekibi sayesinde Türkiye’de bir ilk olarak, okçuluk malzemelerine bakım/onarım hizmetini de başlangıç seviyesinden en üst seviyeye kadar tüm sporculara sunmaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler