ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tesan.com.tr

TESAN İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ÇOBANÇEŞME, BİLGE SK. NO:17, 34196 BAHÇELİEVLER İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0840004806900010

Vergi No: 8400******

İşletme Adı: TESAN İLETİŞİM ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 07.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: tesan@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Kurulduğu 1983 yılından bu yana müşteri odaklı ve yenilikçi vizyonuyla Türkiye’nin katma değerli teknoloji distribütörü olan TESAN, 4.000’in üzerinde ürün çeşidini, 300 kişiyi bulan kadrosu, 5.000’i aşan dağıtıcı ve perakendeci iş ortağı ile 40.000’i aşkın satış noktası üzerinden son kullanıcı ile buluşturmaktadır. Kendi markaları ttec, mojue ve taks altındaki geniş ürün yelpazesi yanında, birçok dünya markasının dağıtım, proje, satış ve satış sonrası hizmetlerini, en üst düzeyde katma değer ve müşteri memnuniyeti hedefiyle sürdürmektedir. Türkiye’nin lider* ve global teknoloji markası olan ttec, Türkiye başta olmak üzere 20+ ülkede 22.000+ satış̧ noktasında bugüne kadar 100 milyonu aşan ttec markalı ürün tüketici ile buluşmuştur. TESAN, “Güvenlik Kamera Donanımı” kategorisinde ise son dört yıl art arda Türkiye’nin 1 numaralı dağıtıcısı seçilmiştir.** *Global bağımsız araştırma şirketi KANTAR TNS’in Ocak 2019 tarihli Türkiye genelinde yaptığı araştırmaya göre ttec, mobil aksesuar kategorisinde Türkiye’nin en çok tercih ve tavsiye edilen markası seçilmiştir. **Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle her yıl sıralayan BThaber’in Bilişim 500 – İlk Beşyüz Bilişim Şirketi 2021 araştırmasına göre TESAN, “Güvenlik Kamera Donanımı Dağıtıcı” kategorisinde 1. sırada, “Veri Yedekleme ve Depolama Donanımı Dağıtıcı” kategorisinde 3. sırada ve genel listede 46. sırada yer almaktadır.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler