ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.dinamo.net.tr

DİNAMO BİLGİSAYAR YAZILIM PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

FETİH MAH. DÜZGÜN SOK. TAHRALI SİTESİ YILDIZ APT. B/3 ATAŞEHİR İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0297059951200010

Vergi No: 2970******

İşletme Adı: DİNAMO BİLGİSAYAR YAZILIM PAZARLAMA VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 08.05.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: dinamobil@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Bilişim sektöründeki faaliyetlerine 2007 yılında başlayan Dinamo güçlü alt yapısı, konusunda uzman dinamik ve yenilikçi teknik ekibi ve vizyoner yönetimiyle sektörde Türkiye’nin öncü firmalarından biri haline gelmiştir. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmayı amaç edinen Dinamo, günümüz teknolojisini yakından takip ederek donanım ve yazılım altyapılarını ileriye dönük olarak planlamakta ve uygulamaktadır. Problem çözme ve sorun giderme konusunda uzman ekibimiz tarafından altyapımız 7/24 izlenmekte ve oluşabilecek aksaklıklar önceden tespit edilip çözümlenmektedir. Müşteri memnuniyeti Dinamo' da en çok önem verilen konudur. Bu nedenle müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması için konusunda uzman destek ekibimiz 7/24 çalışmaktadır. Dinamo, diğer firmalardan farklı olarak iletişim için hangi kanal kullanılırsa kullanılsın, ilk temasda sorunun çözülmesini hedeflemekte ve bu yönde destek vermektedir. Dinamo kaliteden taviz vermeden müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaya aralıksız devam edecektir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler