Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.enucuztoptan.com

ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

SAHİL MH. D130 KARAYOLU CD. NO : 45 KAT 2 Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0692005932900027

Vergi No: 6920******

İşletme Adı: ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 29.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: ozgruptemizlik@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

ÖZGRUP Ltd.Şti, 1998 yılında Kocaeli'de kuruldu ve toptan temizlik ürünleri satışıyla ticari faaliyetlerine küçük bir yazıhanede başladı. 2001 yılında İzmit Kotko Toptancılar sitesindeki 200 metrekarelik iş yerine taşınarak, taleplere daha hızlı cevap verme imkanı sağladık ve bu süre içinde %45 büyüme kaydettik. Direkt üreticiler ve imalatçılarla iş birliği yapmaya başladık ve müşteri portföyümüzü üç katına çıkardık. 2005 yılında yaptığımız yatırımlarla Kotko'da 600 metrekarelik bir alana geçtik, ürün çeşitliliğimizi artırdık ve daha geniş bir müşteri tabanına ulaştık. Bu süre zarfında araç filomuzu genişleterek ürünlerimizi daha hızlı teslim etme imkanı elde ettik ve ürün çeşitlerimiz 3.500'den fazla adedi geçti. Birçok üründe ana dağıtıcı konumuna yükseldik. 2010 yılında %200 büyüyerek mevcut yerimize sığamadık ve Demirciler sitesinde 1.200 metrekarelik kapalı bir alana taşındık. Bu süre içinde satışını yaptığımız ürün çeşitlerini 6.000'e çıkardık ve müşteri portföyümüzü 12 katına çıkardık. Ayrıca yeni iş alanları oluşturarak istihdam sağladık. 2016 yılında 2.320 metrekarelik kapalı bir alana ulaşarak perakende satış hizmetine başladık. Yeni lojistik depolar ve showroomlar açtık, internet üzerinden Türkiye geneline hizmet vermeye başladık. Bu süreçte kapalı alanımızı 2.320 metrekareye çıkardık, lojistik depomuzu kurduk ve Çarşı Yapı sitesinde 800 metrekarelik bir showroom açtık. Perakende satışlara başladık ve büyük yatırımlar ve çalışmalar sonucunda internet sitemizi yayına alarak toptan veya bireysel ürün satışlarına başladık. Tüm Türkiye'ye ürün gönderme imkanı sağladık ve diğer platformlarda online mağazalarımızı kurduk. Ortaklık programını devreye aldık, personel sayımızı beş katına çıkardık ve çağrı merkezi ile operasyon merkezi oluşturduk. Ambalaj ve paketleme bölümünü kurduk ve yeni ürünler tedarik etmeye başladık. Ayrıca aracı ve diğer dördüncü taraf firmaları devre dışı bırakarak doğrudan fabrikalar ve imalathanelerle çalışmaya başladık. Fiyat politikamızı güncelleyerek büyük indirimler sunma yoluna gittik. ÖZGRUP TEMİZLİK ÜRÜNLERİ GIDA İNŞAAT SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ Adres: Başiskele Sahil mah. D-130 Karayolu, Cad No:45 Başiskele/Kocaeli Email: destek@enucuztoptan.com

Mal ve Hizmetler

- Ambalaj ve Reklam

- Anne, Bebek ve Oyuncak

- Çiçekler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Ev Tekstili

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Hobi, Eğlence ve Sanat

- İnşaat ve Emlak

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Medikal Ürünler

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Spor ve Outdoor

- Süpermarket ve Petshop

- Tekstil

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı