www.molumer.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

MOLÜMER YAPI KİMYASALLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

İNÖNÜ MH FATİH SULTAN CD NO:40 AYRANCILAR TORBALI İzmir - Türkiye


BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodunun bulunması, o işletmenin yalnızca 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ikincil düzenlemelerine uyum sağlaması hususunda gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermekte olup bu işletmelerin ve alışverişlerin yapıldığı internet sitelerinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını garanti etmemektedir.

Genel Bilgiler

Mersis No: 0622090632100001

Vergi No: 6220906321

İşletme Adı: MOLÜMER YAPI KİMYASALLARI SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: Molümer

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.com.akinsoft.molumer&hl=tr

Kep Adresleri: molumer@hs02.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

1981 den beri sektörde birçok yalıtım sorununu çözmüş, emin adımlarla büyüyen firmamız; üretime MOLÜMER markası adı altında likit su yalıtım malzemeleri ile başlamıştır. İzmir'in Torbalı ilçesinde 5000 metrekarelik alana kurulu fabrikada, insan sağlığına zarar vermeyen, doğaya saygılı ürünleri ile güvenilir, konforlu ve sorunsuz yaşam alanları sağlamaya özen göstermekte ve başarılı Ar-Ge çalışmalarıyla inşaat sektöründe faaliyetlerini sürdürmektedir. Teknik bilgi, deneyim ve donanım gibi güçlerimizi başarı, prestij ve kazanç isteyen değerli uygulayıcı ve teknik firmalarla paylaşmak, sürekli gelişmelere açık olarak kalite standartlarımızı yükseltmek, kaliteli ürünlerle kaliteli hizmet sunmak, tüketici pazarında güvenilmek ve benimsenmek, temelden çatıya tüm yalıtım sorunlarını garantili olarak çözümleyip tüketicilerin beklentilerine en iyi şekilde cevap vermek esas amacımızdır. Vizyonumuz İnsan sağlığına zarar vermeyen, doğaya saygılı ürünler ile güvenilir, konforlu ve sorunsuz yaşam alanları sağlamaktır. Misyonumuz Doğanın yaşam prensipleri ile teknolojinin sentezlendiği, farklı yapı türlerine uyumlu, kullanışlı, uzun ömürlü ürünler üretip, danışman firma sorumluluğuyla paydaşlarımıza ve son tüketicilerimize hizmet vermektir. Temel Değerlerimiz Dürüst Geleneksel İnovatif Doğaya Önem Veren Mütevazi Uyumlu

Mal ve Hizmetler

- İnşaat ve Emlak

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler