ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.mobicaps.com Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'nde kaydı doğrulanmış bir sitedir

HATİCE TOPRAK MOBİCAPS

MUSALLA BAĞLARI MH. KULE CD. KULE SİTE AVM. NO:B03 SELÇUKLU Konya - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 43264******

İşletme Adı: HATİCE TOPRAK MOBİCAPS

Mobil Uygulama Adi: Mobicaps.com

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobicaps.mobil

Kep Adresleri: hatice.toprak@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Mobicaps Mobil Aksesuar, acil teknoloji ürünleri olan powerbank, şarj ve data kabloları, ara içi mobil teknoloji ürünleri, seyahat şarj cihazları yanısıra cep telefonlarının düşme, çarpma ve çizilmelerine önlem alma ürünleri olan telefon kılıfı, ekran koruyucu camlar, telefon kaplama ürünleri satışı yapmaktadır. Aksesuar grubu içerisinde daha çok çeşitliliğe giderek giyilebilir teknoloji aksesuarları olan akıllı saat kordonları, papirüs saatler, kulaklık kılıf ve çantaları gibi çeşitlerin de yüzlercesini online mağazasında satışa sunmaktadır. Firmanın bir kolu da kadın giyim ve ayakkabı sektörü olduğu için yine Mobicaps online mağazasında kadın ayakkabı ve çanta ürünlerine de yer vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Telekomünikasyon

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kredi kartı

- Ön ödemeli kart

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler