ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.boncukbugrada.com

ÖZLEM UZUN

PİRİPAŞA MAH İLK DURAK SOK NO 15/A HASKÖY BEYOĞLU İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 17843***********

Vergi No: 17843******

İşletme Adı: ÖZLEM UZUN

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 18.06.2018

İşletme Türü: Ticari İşletme

Kep Adresleri: boncukbugrada@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Sitemizde kolye, küpe, bileklik, tesbih gibi takıların yapımında kullanılan ürünlerin perakende satışı yapılmaktadır. Bünyemizde yaklaşık 4.000 model ( nisan 2021 sonu itibariyle ) ürün ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sitemizde tüm güvenlik önlemleri alınmış olup, kişisel bilgilerin kaydı ya da başka firmalarla paylaşımı asla yapılmamaktadır. Bizlere info@boncukbugrada.com mail adresinden 0 530 890 01 99 gsm ve 0 212 369 48 44 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

- Elektronik

- Hobi, Eğlence ve Sanat

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler