ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.yesilmarka.com

YEŞİLMARKA SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

100. YIL MAH. YENİ SANAYİ SİTESİ MUMCU SOK. NO:29 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ Tekirdağ - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0951085045300001

Vergi No: 9510******

İşletme Adı: YEŞİLMARKA SAĞLIKLI YAŞAM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 02.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: osmanemre.sayin@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Yeşilmarka "yeni nesil" sağlıklı yaşam ürünleri www.yesilmarka.com 'da. Organik içerikli doğal kişisel bakım ürünleri, doğal kozmetik ürünleri, doğal temizlik ürünleri ve sağlığınız için doğal gıda takviyeleri burada. Sağlıklı yaşamanız için gerekli olan ürünleri Yeşilmarka olarak üretiyoruz ve www.yesilmarka.com 'da sizlere sunuyoruz.

Mal ve Hizmetler

- Danışmanlık Hizmetleri

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Süpermarket ve Petshop

- Süpermarket ve Petshop

- Yiyecek ve İçecek

- Yiyecek ve İçecek

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler