ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.sismehavuz.com

FEYZA OUTDOOR DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

GÖKEVLER MH ADNAN KAHVECİ BULVARI 563 SK.PASİAD SANAYİ SİTESİ NO:9/O İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0385144474300001

Vergi No: 3851******

İşletme Adı: FEYZA OUTDOOR DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 04.01.2018

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: feyzaoutdoor@hs03.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Şişme havuz ve ekipmanlarının satışı

Mal ve Hizmetler

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Spor ve Outdoor

- Spor ve Outdoor

- Spor ve Outdoor

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler