ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.seçkinoptik.com

SEÇKİN DORUK SECKİN OPTİK.COM

ATA MAHALLESİ.KARLIDAĞ CADDESİ.NO:3 F BLOK D:17 ERYAMAN YENİMAHALLE-ANKARA Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Vergi No: 29357******

İşletme Adı: SEÇKİN DORUK SECKİN OPTİK.COM

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Esnaf İşletmesi

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Değerli Müşterilerimiz, güneş gözlüğü alışverişlerinizi güvenli, hesaplı, hızlı ücretsiz kargo imkanıyla yapabileceğiniz mutlu alışverişin adresi,seçkinoptik.com online gözlük mağazamıza hoş geldiniz. Online mağazamız,1984 yılında gözlük sektöründe profesyonel olarak çalışmaya başlayan Seçkin Doruk tarafından 22 şubat 2017 tarihinde kurulmuştur. Mağazamızın önceliği her zaman % 100 müşteri memnuniyetidir. Seçkinoptik.com'un amacı en kaliteli gözlükleri, en hesaplı fiyata müşterilerimize hızlı ve güvenli bir şekilde ulaştırmaktır. Aynı gün ücretsiz kargo yöntemiyle çalışan mağazamızda iade ve değişim işlemleri de ücretsiz kargo ile gerçekleşir. Değerli Müşterilerimiz, günün her saatinde müşteri hizmetleri ekibimizle, sosyal medya ve telefonla iletişim kurarak, sipariş, soru ve isteklerinizi bildirebilirsiniz.

Mal ve Hizmetler

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler