ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.wordtest.com

SMARTSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

CYBERPARK CYBERPLAZA A BLOK NO:301 06800 BİLKENT/ANKARA/TÜRKİYE Ankara - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0772041502800017

Vergi No: 7720******

İşletme Adı: SMARTSOFT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ VE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: WordTest

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 12.01.2018

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Google Play Store Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wordtest.app

App Store Link: https://itunes.apple.com/tr/app/wordtest/id1431373210?l=tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

WordTest.com, Ankara Bilkent Teknokent'te faaliyet gösteren Smartsoft Ltd. Şti.'ye ait bir platformdur ve 2000 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye'nin en büyük İngilizce eğitim sitesi olarak, yaklaşık 1,5 milyon kayıtlı kullanıcıya hizmet sunmaktadır. Sunulan hizmetleri detaylı incelemek için https://www.wordtest.com/satin-al sayfasının sol tarafında yer alan hizmet adına tıklayınız.

Mal ve Hizmetler

- Online Eğitim

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler