ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.tesbihcibaba.com.tr

TESBİHCİ BABA DEĞERLİ TAŞLAR LİMİTED ŞİRKETİ

ÖMERAĞA MAHALLESİ FETHİYE CADDESİ NO:40/115 İZMİT/KOCAELİ Kocaeli - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0840072939300001

Vergi No: 8400******

İşletme Adı: TESBİHCİ BABA DEĞERLİ TAŞLAR LİMİTED ŞİRKETİ

Mobil Uygulama Adi: tesbihcibaba

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 06.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: tesbihcibaba@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Tesbihcibaba Değerli Taşlar Limited Şirketi bünyesinde erkek takı aksesuar markası olarak hizmet veren Tesbihcibaba, 2006/62221 marka nosu ile Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş Türkiye'nin ilk tesbih markasıdır. Son 15 senesi e-ticaret sektöründe olmak üzere 23 senedir faaliyette olan Tesbihcibaba,erkek takı-aksesuar sektöründe hizmet vermektedir.

Mal ve Hizmetler

- El işleri ve Hediyelik Eşya

Ödeme Türleri

- Banka kartı

- Havale / EFT

- Kapıda ödeme

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler