Doğrulama karekodu bulunmamaktadır


ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.webdenal.com

NORTH TEKNOLOJİ VE E-TİCARET SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ESENTEPE MAH.KARDEŞLER SOKAK. (METROCİTY ARKASI) 61A, ŞİŞLİ, 34394 İstanbul - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 06321***********

Vergi No: 63212******

İşletme Adı: NORTH TEKNOLOJİ VE E-TİCARET SANAYİ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: Anonim Şirket

Kep Adresleri: fggmakina@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Webdenal 2004 yılından bu yana Türkiye’de faaliyet gösteren köklü bir e-ticaret firmasıdır. 2016 yılı Haziran ayında TÜBİSAD tarafından yayınlanan Türkiye e-ticaret raporuna göre; aynı alanda faaliyet gösteren ikinci büyük firmadır. 1997 yılında kurulmuş olan FGG LTD, 2004 yılında tüm faaliyetlerini e-ticaret sektörüne yönlendirmiştir. O günden bugüne Webdenal, hem tedarikçiler hem de müşteriler nezdinde güvenilir bir partner olmuştur. Webdenal ürün yelpazesi, bilgisayar ve bileşenleri, telefon ve aksesuarları, elektronik ürünler ile kulaklık ve akıllı yaşam sistemleri, elektrikli ev ve kişisel bakım ürünleri, kadın ve erkek saatleri ile güneş gözlüklerinden oluşmaktadır. 10.000’den fazla garantili ve orijinal ürün hızlı ve güvenli bir şekilde kurumsal ve bireysel müşterilerimizle buluşturulmaktadır. Webdenal, Nisan 2016’da Londra Borsası ELITE Programı’na seçilmiştir. ELITE Programı, Londra Borsası Grubu’nun yenilikçi küçük ve ortak ölçekli firmaların büyümelerine destek vermek amacıyla başlattığı bir programdır. 23 ülkeden, 350 şirket ve 100 yatırımcının bulunduğu program, yenilikçi ve vizyon sahibi küçük ve orta ölçekli firmalara uluslararası platformlardan fon alma seçenekleri, şirket profilinin artırılması, ilişkilerinin geliştirmesi, potansiyel yatırımcılara tanıtılması, yönetim ve girişimcilik desteği gibi katma değerler sağlamaktadır. Webdenal, en hızlı büyüyen 50 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Technology Fast50 Yarışması’nı 2013 ve 2014 yıllarında üst üste kazanma başarısını göstermiştir. Webdenal, 15 yılı aşkın e-ticaret tecrübesi ile yazılım bilgisi yeteneklerini birleştirerek kendi e-ticaret yönetim yazılımını geliştirmiştir. Esnek ve değişen koşullara uyum sağlayabilen bu yazılım, ihtiyaçlar doğrultusunda her geçen gün daha geliştirilmektedir.

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ev, Bahçe, Mobilya

- Giyim, Ayakkabı ve Aksesuar

- Kişisel Bakım ve Kozmetik

- Telekomünikasyon

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler