ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), e-ticaret yapan işletmelerin kayıt altında olması ve e-ticaret verilerinin sağlıklı bir şekilde takip edilmesi amacıyla kurulmuştur. Bu kapsamda, bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin sadece mevzuat çerçevesinde gerekli yükümlülükleri yerine getirdiğini göstermektedir.

Bir işletmenin ETBİS’e kayıtlı olması ve internet sitesinde ETBİS karekodun bulunması, bu işletmenin ve alışveriş web sitesinin güvenli olduğunu ve hukuka aykırı faaliyetlerde bulunmadığını/bulunmayacağını GARANTİ ETMEZ.

Önemle duyurulur

www.progemmagaza.com

PROGEM YAZILIM DANIŞMANLIK BİLGİSAYAR TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

EGEMENLİK MAH.6088 SK.NO:13/A IŞIKKENT - BORNOVA / İZMİR 35070 İzmir - Türkiye

Genel Bilgiler

Mersis No: 0733036932800015

Vergi No: 7330******

İşletme Adı: PROGEM YAZILIM DANIŞMANLIK BİLGİSAYAR TURİZM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

ETBİS’e Kayıt Tarihi: 28.12.2017

İşletme Türü: LİMİTED ŞİRKET

Kep Adresleri: progem@hs01.kep.tr

* Bilindiği üzere, şahıs şirketlerinde 26274 sayı ve 29.06.2006 tarihli Resmi Gazetede yayımlanan Vergi Numarası Tebliği uyarınca, TC Kimlik Numarası (VKN) olarak kullanılmaktadır.

İlgili şirketler için ETBİS'te Vergi Kimlik Numarası (VKN) olarak gösterilen TC Kimlik Numaraları, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi tarafından yayımlanan Bilgi ve İletişim Güvenliği Tedbirleri uyarınca maskelenerek yayımlanmaktadır.

Hakkında

Progem Mağaza markası, PROGEM YAZILIM DANIŞMANLIK BİLG.TUR. İNŞ. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. iştirakidir. Barkod Etiket çeşitleri ve Ribon çeşitleri ile Barkod Yazıcıları, Barkod Okuyucuları, El Terminalleri, Termal Pos Fişleri, Akmaz Yıkama Etiketleri satışı yapan ve e-ticaret yapısı ile çalışan bir firmadır. Misyonumuz; Hizmet alanında öncü firma olarak, müşterilerine “komple çözüm“ sunmak, yanı sıra özel hizmet alternatifleri ile müşterilerinin beklentilerini yükseltmelerini sağlayacak şirketlere kurumsal danışmanlık hizmeti vermek. Vizyonumuz; Kaliteli iş gücü ile Hizmet de çalışmalarına devam edip, yüksek teknoloji kullanarak stratejik iş ortaklıklarımızı arttırmak ve yazılım sektöründe önce ulusal daha sonra uluslararası marka olmak hedefini kendimize vizyon olarak seçip bu yolda emin adımlarla ilerlemek Değerlerimiz; Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma Öncülük Uzmanlık İstikrar Ülke ekonomisine ve eğitime katkı

Mal ve Hizmetler

- Elektronik

- Ofis ve Okul Malzemeleri

- Yazılım

Ödeme Türleri

- Havale / EFT

- Kredi kartı

Bu İşletmeye Ait Diğer Siteler